Szeroki wybór pojemników na odpady wewnętrzne i recykling na rynku sprawia, że trudno jest określić, która opcja ma największy sens dla Twojej firmy. Zanim zdecydujesz się na zakup pojemnika(ów), ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników. W tym W poście przedstawiamy najpopularniejsze opcje pojemników na rynku oraz czynniki, które należy wziąć pod uwagę, aby można było podjąć świadomą decyzję i wybrać najlepszą opcję dla swojej organizacji.. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Ważne czynniki do rozważenia

Określenie, która opcja pojemnika jest najlepsza dla Twojej firmy może być wyzwaniem. Zanim zaczniesz, weź pod uwagę następujące czynniki:

ILE STRUMIENI BĘDZIE ZBIERAĆ TWOJA FIRMA?

Liczba strumieni odpadów, jakie zbiera Twoja firma, określi liczbę pojemników potrzebnych w każdej stacji pojemników. Na przykład, jeżeli w Twoim biurze zbierane są produkty papierowe, materiały mieszane i odpady komunalne stałe (MSW), sensowne będzie zastosowanie trzech pojemników do zbierania każdego strumienia oddzielnie. Jeśli w Twoim biurze zbierane są produkty papierowe, materiały mieszane, odpady komunalne i kompost, zalecamy użycie czterech pojemników do zbierania każdego strumienia osobno.

ILE STACJI BĘDZIE POTRZEBNYCH?

Odpowiednia liczba stacji będzie zależeć od dostępnej przestrzeni, budżetu i celów związanych z recyklingiem/dywersją. Zacznij od zidentyfikowania rodzajów odpadów i związanych z nimi ilości, które generuje Twoja firma. Określenie tych czynników pomoże Ci zrozumieć, ile stacji należy zakupić i gdzie je rozmieścić w budynku. Jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu rodzajów i ilości odpadów generowanych przez Twoją firmę, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po przeprowadzaniu audytu odpadów.

RODZAJE POJEMNIKÓW

Po rozważeniu czynników wymienionych powyżej, nadszedł czas, aby określić najlepszy system pojemników dla Twojej firmy. Poniższy rozdział zawiera ogólny opis każdego dostępnego na rynku pojemnika wraz z kluczem podsumowującym przystępność cenową, trwałość i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb każdej z opcji.

KARTON RECEPTACLES

Pojemniki kartonowe są doskonałe do krótkoterminowych zastosowań związanych z odpadami i recyklingiem. Pojemniki są dostępne w różnych rozmiarach i świetnie nadają się na tymczasowe okazje, takie jak imprezy sportowe, targi czy koncerty. Pojemniki są dostarczane i przechowywane na płasko, aby zaoszczędzić miejsce i umożliwić szybki montaż. Po zakończeniu korzystania z nich, karton można z łatwością połamać i poddać recyklingowi!

STANDARDOWE POJEMNIKI GUMMAID SLIM JIMS

Pojemniki Slim Jims to ogromna oszczędność miejsca i zmieszczą się praktycznie wszędzie w Twoim obiekcie. Wykonane z trwałego materiału żywicznego, pojemniki te są świetną opcją dla organizacji poszukujących niedrogiego, ale wysokiej jakości pojemnika. W zależności od tego, co ma sens dla Twojej firmy, możesz ustawiać pojemniki pojedynczo lub łączyć je z innymi Slim Jims w Twojej stacji.

SĄSIADUJĄCE POJEMNIKI GUMMAID SLIM JIMS

Ta stacja jest idealna dla firm, które chcą dostosować swoje rozwiązania w zakresie recyklingu, ale nie chcą wydawać fortuny. Dzięki tym pojemnikom możesz zmaksymalizować swój program recyklingu dzięki oznaczonym kolorami i dostosowywanym otworom w pokrywach i tablicach informacyjnych, aby dopasować je do strumienia, który wychwytuje każdy pojemnik. Stacja recyklingu Slim Jim to trwała i niedroga opcja dla większości środowisk komercyjnych.

STACJA KALEJDOSKOPOWA

Stacja Kaleidoscope to elegancka opcja do recyklingu wewnątrz budynków, takich jak biurowce, szkoły, hotele czy szpitale. Pojemniki te dostępne są w różnych kształtach, w tym półksiężycowym, kwadratowym i prostokątnym. Aby ułatwić recykling, otwory we wkładzie są zaprojektowane tak, aby pasowały do odpowiedniego strumienia odpadów: koło na odpady zmieszane, otwór na papier na produkty papierowe, prostokąt na kompost i kwadratowy otwór na śmieci. Każdy pojemnik posiada również białą naklejkę z boku, która wskazuje wyznaczony strumień odpadów. Jeśli kiedykolwiek zmieni się program gospodarki odpadami i recyklingu, pojemniki Keleidoscope dostosują się do niego.

STACJA SPECTRUM

Stacja Spectrum to nowoczesna i stylowa opcja, która bez problemu pasuje do większości obiektów. Z łatwością dostosujesz te pojemniki do każdego otoczenia, wybierając spośród wielu różnych kolorów, kształtów, otworów na pojemniki i konfiguracji. Mając do wyboru wiele wzorów pojemników (sześcian, elipsa i prostokątne kanistry), można nawet dopasować stację do wystroju wnętrza. System ten jest idealny dla szerokiej gamy branż, w tym hoteli i hotelarstwa, szpitali i służby zdrowia, restauracji i barów oraz lobby i poczekalni o dużym natężeniu ruchu.

STACJA NOVA

Nova Station jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które poszukują trwałych pojemników oraz możliwości umieszczenia na nich wskazówek i informacji edukacyjnych. Opcjonalna tablica Nova Station o wymiarach 8x10 cali zapewnia widoczność oznakowania recyklingowego dla każdego strumienia odpadów. Wykonany z blachy stalowej pojemnik został zaprojektowany z myślą o trwałości oraz łatwym zbieraniu i przechowywaniu odpadów i materiałów recyklingowych w Twojej firmie.

GUMMAID CONFIGURE

Pojemnik Rubbermaid Configure łatwo pasuje do każdego wewnętrznego środowiska komercyjnego. Pojemnik ten ma nowoczesny wygląd, który świetnie nadaje się do szkół, biur, hoteli, restauracji i innych miejsc. Pojemniki te wykorzystują połączenie magnetyczne, aby utrzymać pojemniki w porządku, który najlepiej pasuje do danej przestrzeni. Różnorodność konfigurowalnych opcji kolorystycznych są dostępne, aby ułatwić recykling dla pracowników i gości. Pojemniki te wykonane są z metalu i są niezwykle trwałe, a także posiadają łatwo dostępne przednie drzwiczki i uchwyt do opróżniania pojemnika (ów).

JESTEŚMY TUTAJ, ABY POMÓC

Firma RoadRunner będzie współpracować z Twoją firmą, aby zapewnić dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie wewnętrznych pojemników na odpady i pojemników do recyklingu. Współpracujemy z kilkoma dystrybutorami i możemy zapewnić wiele opcji po obniżonych cenach. Jeśli szukasz większego sprzętu, sprawdź naszą stronę poświęconą większym pojemnikom na odpady i sprzętowi do recyklingu tutaj. Bez względu na potrzeby, nasz oddany zespół jest zawsze dostępny, aby znaleźć najbardziej przystępne i rozsądne wybory, które mają sens dla zadania! Wyślij nam wiadomość, a jeden z naszych ekspertów ds. recyklingu będzie w kontakcie, aby pomóc Ci zacząć.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz