Jest wiele czynników, które składają się na to, co czyni firmę wspaniałą. Być może Twoja firma udziela się na rzecz społeczności. A może Twoja firma szczyci się niezwykłą obsługą klienta. Jako właściciel firmy lub jej pracownik, masz wiele powodów do dumy. Jednak czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób plan recyklingu Twojej firmy wpływa na wizerunek marki lub na zadowolenie Twoich pracowników? Możesz wierzyć lub nie, ale recykling przynosi korzyści Twojej firmie na więcej sposobów, niż Ci się wydaje. Bez względu na to, czy Twoja firma ma obecnie wdrożony plan recyklingu, czy też nie, wyjaśnimy Ci, w jaki sposób ma on znaczący wpływ na Twoją firmę.

OBNIŻONE KOSZTY DZIAŁALNOŚCI

Większa ilość odpadów poddawanych recyklingowi pozwala zmniejszyć rozmiar pojemników na odpady wielkogabarytowe i zastąpić je pojemnikami na surowce wtórne. Oznacza to również, że można zmniejszyć częstotliwość odbioru odpadów, co prowadzi do oszczędności kosztów.

LEPSZE PORTFOLIO ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU FIRMY

Recykling może zwiększyć wysiłki firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju. Konsumenci pozytywnie reagują, gdy widzą, że firmy działają w sposób przynoszący korzyści ich społeczności. Recykling pokazuje, że Twoja firma jest zaangażowana w poprawę stanu środowiska i odpowiedzialna za swoje działania.

ZWIĘKSZONY UDZIAŁ PRACOWNIKÓW

Kiedy ludzie szukają pracy, szukają czegoś więcej niż tylko miejsca do pracy. Szukają firmy, która podziela te same wartości, co oni, a recykling jest świetnym sposobem, aby to pokazać. Możesz edukować swoich pracowników, w jaki sposób zmniejszenie ilości odpadów jest korzystne i jak prawidłowo to robić. Jest to dobry sposób na zaangażowanie ludzi i podniesienie morale w biurze.

KORZYŚCI DLA ŚRODOWISKA

Ze względu na wiele zasobów, z których korzystają biura, możliwość recyklingu materiałów jest bardzo korzystna dla środowiska. Korzyści obejmują zmniejszenie ilości odpadów wysyłanych na wysypiska, redukcję szkodliwych emisji gazów cieplarnianych i oszczędzanie energii. Grupa Recycle Across America twierdzi, że recykling tektury pochłania tylko 75% energii potrzebnej do wyprodukowania nowej tektury. Dlaczego nie poddać się recyklingowi, skoro Twoja firma ma szansę uczynić świat lepszym miejscem!

RoadRunner zmienia sposób, w jaki prowadzimy recykling w Ameryce. Czy Twoja firma jest gotowa, aby rozpocząć działalność? Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz