Podobnie jak prawo drogowe i podatki, przepisy dotyczące recyklingu w budynkach mieszkalnych i komercyjnych są zarządzane na poziomie etapowym i lokalnym w całych Stanach Zjednoczonych. Przepisy te mają na celu zmaksymalizowanie wysiłków w zakresie recyklingu i zminimalizowanie ilości odpadów w poszczególnych społecznościach. Jednak mimo wysiłków urzędników stanowych i lokalnych, mających na celu zmniejszenie ilości odpadów, wskaźniki recyklingu pozostają w stagnacji. Aby pomóc Ci zrozumieć więcej, stworzyliśmy listę przedstawiającą, w jaki sposób firmy mogą łatwo dostosować się do lokalnych przepisów dotyczących recyklingu, pomagając im w recyklingu tak bardzo, jak to tylko możliwe!

Przepisy dotyczące recyklingu

Rynki w coraz większym stopniu wprowadzają regulacje prawne. Na przykład Dallas, TX wprowadziło w 2013 roku politykę "zero odpadów" i programy przekierowania, które wykazały potencjał do zwiększenia recyklingu. Jednak z raportów wynika, że Dallas jest opóźnione w swoich działaniach. Wskaźnik przyjęcia tej polityki jest minimalny, ponieważ powierzchnie komercyjne i mieszkalne nie mają dostępu do podstawowych usług recyklingowych. Obecnie wskaźnik przekierowania odpadów w Dallas wynosi 20%, czyli jest znacznie niższy niż w innych metropoliach w Teksasie. Podobnie, Filadelfia uchwaliła ponad dwadzieścia lat temu prawo, które wymaga od wszystkich firm recyklingu. Przepisy mówią, że właściciele firm i zarządcy nieruchomości muszą wdrożyć plan recyklingu i przedłożyć go miastu. Niestety, według doniesień, prawie 4/5 firm nie złożyło swoich planów recyklingu.

DLACZEGO FIRMY NIE PROWADZĄ RECYKLINGU?

Istnieją minimalne dane na temat stopnia przyjęcia i zaangażowania w realizację przepisów dotyczących recyklingu w przedsiębiorstwach. Przepisy w znacznym stopniu określają zasady i wytyczne, których firmy muszą przestrzegać, ale poziom ich przestrzegania jest nadal niski z powodu wysokich kosztów, niewystarczającej ilości miejsca do recyklingu oraz braku zainteresowania ze strony kierownictwa.

Oszczędność kosztów

Czy wiesz, że 90% firm przepłaca za swoje usługi związane z odpadami i recyklingiem? (Ilu właścicieli firm zgadza się z tym stwierdzeniem?) Plan recyklingu pozwoli Twojej firmie zaoszczędzić pieniądze. W miarę zwiększania recyklingu, produkujesz mniej odpadów, co pozwoli Twojej firmie zaoszczędzić pieniądze na opłatach za śmieci.

Rozwiązania dotyczące pojemników

Kiedy ostatni raz dokonałeś przeglądu swojej konfiguracji odpadów i recyklingu? Być może przepłacasz za te nieporęczne pojemniki, które zajmują dużo miejsca. Być może będziesz w stanie zmniejszyć rozmiar pojemników do recyklingu dostosowanych do danego strumienia odpadów. Nie musisz już martwić się o te drogie stalowe pojemniki.

Wydajność

Współpracuj z firmą zajmującą się recyklingiem (taką jak RoadRunner), która będzie zwracać uwagę na lokalne zasady recyklingu i zapewni rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu recykling i gospodarka odpadami staną się łatwiejsze i bardziej efektywne! Gdy recykling jest bardziej efektywny, Twoja firma będzie przetwarzać więcej odpadów!

RoadRunner ma misję zmienić sposób, w jaki prowadzimy recykling w Ameryce, ułatwiając recykling i pomagając firmom w recyklingu! Zachęcamy do pozostawienia komentarza z własnymi przemyśleniami poniżej. Dziękujemy za czytanie z nami!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz